Polecane produkty

ADR-4, najnowsze rozwiązanie ADR-4, najnowsze rozwiązanie 169,00 zł 235,00 zł


Vitafon - T Vitafon - T 849,00 zł 899,00 zł

Vitafon - 2 Vitafon - 2 2 369,00 zł

Vitafon-T + torba Vitafon-T  +  torba 949,00 zł 999,00 zł

Zapper - Generator VTF3 + Książka H.Clark GRATIS

ZAPPER
2200
PLN
Zapper - Generator VTF3 + Książka H.Clark GRATIS
Zapper - Generator VTF3 + Książka H.Clark GRATIS
  • promocja
Wysyłka w:
3 dni
Cena: 2 200,00 zł 2 247,00 zł
Cena netto: 1 788,62 zł
szt.

 

ZAPPER, DOMOWY POMOCNIK W WALCE Z PASOŻYTAMI

+ Książka "Kuracja życia" Huldy Clark w zestawie

 

Generator_zapper_komplet

 ZAPPER – GENERATOR VTF3 - GENERATOR CZĘSTOTLIOWŚCI DO USUWANIA

PASOŻYTÓW, BAKTERII, WIRUSÓW, GRZYBÓW Z TWOJEGO ORGANIZMU

Urządzenie posiada menu w wersji polskiej oraz angielskiejOprócz funkcji Zappera Clark, Zappera Rife i Zapper Beck posiada również funkcję terapii wibroakustycznej, wytwornicę srebra koloidalnego ( w zestawie dwie elektrody srebrne ze srebra Ag0 (999 - 9999) z których można zrobić około 100 – 150 litrów srebra koloidalnego którego koszt w aptece to 100zł za 1 litr ) oraz generator fal mózgowych.


Może służyć zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego w gabinetach medycyny niekonwencjonalnej, odnowy biologicznej itp. wszędzie tam gdzie zdrowie i dobre samopoczucie liczy się najbardziej.
Zasada działania opiera się o tzw. „zapping” czyli poddawanie organizmu działaniu lekkiego prądu (w zapperach) bądź dźwięku ( wibroakustyka ) o odpowiednich dla danych mikroorganizmów częstotliwościach, które nie wywierają szkodliwego wpływu na organizm a usuwają z niego nieproszonych gości – powodują ich obumarcie.
To jeden z najlepszych elektronicznych zapperów.

 

W skład zestawu wchodzą:


- Urządzenie generatora
- Elektrody rurkowe 2szt (komplet)
- Przewód do elektrod rurkowych 2szt (1,5m i 1m)
- Akumulatorki AA 2000mAh 4szt (komplet)
- Przystawka do wytwarzania srebra koloidalnego 1szt
- Elektrody srebrne próba 999 (99,9% srebra) 2szt (komplet)
- Elektrody silikonowe 2szt (komplet)
- Przewód do elektrod silikonowych 1szt
- Przetworniki wibroakustyczne 1szt (komplet)
- Elektrody blachy pod stopy 1szt (para)

- Przewód do elektrod blach 1szt
- Zasilacz 1szt
- Instrukcja obsługi (po polsku), lista Rife 1389 programów, karta gwarancyjna
- Książka H. Clark "Kuracja życia"

 
Możliwości urządzenia:


- po eliminacji mikroorganizmów możemy zrobić czyszczenie krwi zapperm Beck'a
- do każdej terapii używać darmowego srebra koloidalnego
- reguluje pracę gruczołów hormonalnych
- regeneruje narządy
- usuwa rtęć i inne metale ciężkie
- usuwa toksyny z mózgu
- lista 1389 programów na choroby, mikroorganizmy, detox, poprawę pracy narządów zapisana w języku polskim, angielskim, łacińskim
- możliwość pracy na trzech zestawach elektrod jednocześnie
- funkcja "przemiatania" dowolnego zakresu częstotliwości w dowolnym czasie i przeskoku
- możliwość aktualizacji oprogramowania w przyszłości – port USB
- przejrzyste wielopoziomowe menu na wyświetlaczu
- skuteczność w radzeniu sobie z chorobami
- prostota obsługi
- możliwość tworzenia własnych programów
- możliwość tworzenia zestawów wielu programów (np. na noc)
- wiele przydatnych funkcji, które wzbogacają funkcjonalność urządzenia
- to aż 6 urządzeń w jednym ( zapper Clark, Rife, Beck, wytwornica srebra koloidalnego,
- generator wibroakustyczny, generator fal mózgowych )
- wszystkie akcesoria w zestawie
- gwarancja


Można bez obaw stosować u małych dzieci poprzez poddawanie ich działaniu terapii wibroakustycznej w której szkodliwe mikroorganizmy likwidowane są falami dźwięku i wibracją. Możliwość wyboru terapii wibroakustycznej z poziomu częstotliwości Rife.
Twórcą metody jest dr Hulda Regehr Clark. W swojej książce "Kuracja życia" powołuje się na rezultaty swoich badań i badań innych naukowców dotyczących metody usuwania mikroorganizmów, pasożytów, wirusów i grzybów za pomocą prądu elektrycznego.


Okazało się, że mikroorganizmy pasożytujące w ludzkim ciele można zniszczyć przez poddawanie ich działaniu właściwej dla każdego częstotliwości. Zauważono, że jest to bardzo dobry, bezinwazyjny, szybki i skuteczny sposób na niszczenie przyczyn praktycznie wszystkich chorób w przeciwieństwie do metod tradycyjnych. Odkrycie to wsparte praktycznymi, zadziwiającymi rezultatami u chorych ludzi były nadzorowane i potwierdzone przez niezależną komisję medyczną.

 

 

OPIS URZĄDZENIA


Wprowadzenie


Generator VTF3 jest przenośnym urządzeniem służącym do wytwarzania przebiegów elektrycznych. 

 

Przypadkowe dotknięcie zacisków wyjściowych jest całkowicie niegroźne. Szeregowo z wyjściem włączono bowiem rezystory ograniczające, które nawet przy zwarciu wyjść nie pozwolą na przepływ prądu o natężeniu większym od 10 mA (wartość niebezpieczna dla człowieka wynosi powyżej 20 mA).


Funkcjonalnością całego urządzenia steruje mikrokontroler komunikując się z użytkownikiem za pomocą graficznego wyświetlacza LCD. Interfejs ten pozwala min. na sterowanie pracą generatora, wybór kształtu generowanego przebiegu, wybranie częstotliwości lub ich zestawu z pamięci urządzenia oraz zdefiniowanie własnych zestawów częstotliwości. Wszystkie funkcje i możliwości urządzenia pogrupowane zostały w wielopoziomowe, łatwe w obsłudze menu.


Urządzenie zasilane jest z zestawu czterech akumulatorów rozmiaru AA o napięciu znamionowym 1,2V. Dodatkowo możliwe jest zasilanie generatora z sieci energetycznej za pośrednictwem zasilacza wtyczkowego. Na bocznych ściankach obudowy umieszczono gniazda do podłączenia zasilania, słuchawek oraz mini USB. Jedno gniazdo chinch oraz dwa gniazda jack 2.5 do podłączenia elektrod przylepnych.


Interfejs użytkownika


Interfejs użytkownika wyświetlany jest na czytelnym graficznym ekranie o wymiarach 30x55mm. Obsługa generatora jest bardzo prosta nawet dla kogoś kto pierwszy raz trzyma go w rękach. Wszystkie informacje podawane na wyświetlacz są przejrzyste i czytelne. Zastosowany wyświetlacz posiada podświetlenie. Jego kolor oraz intensywność użytkownik może dowolnie zmieniać.
Obsługa urządzenia.


Menu główne zawiera:


- Zapper Rife
- Zestaw Rife
- Zapper Beck
- Zapper Clark
- Srebro koloidalne
- Przemiatanie (Rife, Clark)
- Powtórzenia (Rife, Clark)
- Generator fal mózgowych
- Terapia wibroakustyczna
- Ustawienia


Zasady poruszania się po MENU


Do nawigacji po menu użytkowania oraz włączania i wyłączania poszczególnych funkcji generatora służy dwudziestoprzyciskowa klawiatura. Wyróżniono na niej grupę klawiszy nawigacyjnych, funkcyjnych oraz służących do przechodzenia w głąb oraz w górę menu.


Najwyższym poziomem menu jest tryb wyświetlania logo urządzenia oraz aktualnego stanu baterii. Naciśnięcie klawisza “OK” umożliwia wejście do menu głównego. Klawisz “BACK” powraca do ekranu głównego.
W urządzeniu w celu intuicyjnej obsługi na ekranie w niektórych miejscach pojawiają się podpowiedzi użycia klawiszy do zmiany funkcjonalności.


Ustawienia urządzenia


Ustawienia urządzenia to podmenu służące do definiowania sposobu działania poszczególnych generatorów oraz pewnych stałych i globalnych funkcji całego urządzenia.
Poruszając się klawiszami (strzałka w górę, strzałka w dół) odnajdujemy interesującą nas pozycję i zatwierdzamy klawiszem “OK”.
Ustawienia opcji: „Czas pracy RIFE”, „Czas pracy CLARK”, „Czas przerwy CLARK”
Czas zmieniany jest klawiszami (strzałka w górę, strzałka w dół). Dłuższe przytrzymanie klawisza powoduje przyspieszenie inkrementacji/dekrementacji wybranego czasu. Krok zmiany czasu wynosi 1 min. Ustawioną wartość zatwierdzamy klawiszem “OK”.


Zmiana języka menu


Zamiany języka dokonuje się klawiszami (strzałka w górę, strzałka w dół) , podświetlając interesująca nazwę języka. Istnieje możliwość wyboru wersji polskiej oraz angielskiej. Wybraną nastawę zatwierdzamy klawiszem “OK”.
Włączenie/wyłączenie funkcjonalności dźwięku
Włączenie lub wyłączenie dźwięków klawiszy i komunikatów dokonuje się podobnie jak przy wyborze języka. Klawiszami (strzałka w górę, strzałka w dół) podświetlamy interesującą opcję a następnie zatwierdzamy klawiszem “OK”.


Wybór koloru podświetlenia


Nastawy te pozwalają na wybór intensywności podświetlania wyświetlacza oraz zawartości poszczególnych składowych kolorów RGB. Zmianę intensywności świecenia poszczególnych barw dokonuje się używając klawiszy (strzałka w górę, strzałka w dół) . Składowe każdego koloru zmieniamy używając klawiszy opisanych na ekranie podmenu zmiany koloru podświetlenia. Nastawy zatwierdzamy klawiszem “OK”.


Lista zaprogramowanych częstotliwości


W urządzeniu zaimplementowano gotowe zestawy częstotliwości (1389 programów) dostępnych z poziomu generatora RIFE – wiele z nich występuje pod nazwami łacińską, polską i angielską dla lepszego wyszukiwania. Posegregowano je w sposób alfabetyczny i ponumerowano. Można się odwołać do poszczególnych pozycji podając jej numer lub odszukując ją na liście. Wyszukiwanie po nazwie ułatwiają klawisze powodujące przeskok do nazw zaczynających się na kolejna oraz poprzednią literę alfabetu. Dodatkowo urządzenie posiada możliwość tworzenia własnych programów generacji. Są to dwie odrębne tablice mogące pomieścić po 100 programów i w każdej po 100 częstotliwości. Są one dostępne w programach generatora RIFE oraz CLARK.


Wpisywanie własnych zestawów częstotliwości


Wpisywanie własnego zestawu częstotliwości możliwe jest po skasowaniu istniejącego wpisu lub wybraniu takiego, który żadnej częstotliwości nie zawiera (wpis pusty). Jeżeli chcemy nadpisać istniejący wpis należy najpierw go usunąć przy użyciu klawisza (KOSZ). Chęć usunięcia wybranego zestawu należy dodatkowo potwierdzić wybierając „TAK” z wyświetlonego menu. Następnie klawiszem “OK” przechodzimy do pustej jeszcze listy częstotliwości. Kolejne wartości numeryczne zatwierdzamy klawiszem “OK”. Klawisz (KOSZ) kasuje aktualny wpis. Częstotliwość zerowa oznacza przerwę w generowaniu. Po wpisaniu i zatwierdzeniu żądanej liczby częstotliwości naciskamy klawisz wyjścia “BACK” i decydujemy czy chcemy zapisać zdefiniowany zestaw w pamięci urządzenia.
Programowanie własnego zestawu wielu programów (z wieloma częstotliwościami każdy)
Wpisywanie własnego zestawu kilku programów możliwe jest po skasowaniu istniejącego zestawu lub wybraniu takiego, który żadnej częstotliwości nie zawiera (wpis pusty). Wpisu dokonujemy numerycznie z zakresu zawartych pozycji w menu rife lub/i z własnych zaprogramowanych zestawów podobnie jak wyżej. Klawisz (KOSZ) kasuje aktualny wpis w trybie pracy zestawu.
Możliwe jest zapisanie 50 programów w każdym z 20 zestawów.


Wybór kształtu przebiegu


Wyboru przebiegu prostokątnego, sinusoidalnego i trójkątnego dokonujemy w Ustawieniach i zatwierdzamy klawiszem (OK) . Po wejściu w podmenu “Kształt sygnałów” wybrany przebieg będzie zaznaczony ciemnym paskiem.
DO RIFE UŻYWAMY PRZEBIEGÓW PROSTOKĄTNYCH


Wytwarzanie srebra koloidalnego


Urządzenie jest w stanie precyzyjnie wytworzyć koloid srebra o wartości od 1 do 25ppm. Generator został wyskalowany na srebrze koloidalnym dostępnym w aptekach (Ag100 produkowanym przez Brytyjską firmę Aurum Health Products Ltd.). Z doświadczenia mogę dodać że niektóre generatory srebra badane na tym wzorcu pokazują dosyć spore rozbieżności (np. jeden z nich przy wzorcu 10ppm pokazuje ok. 4ppm).

Aby koloid wytworzył się dokładnie ten, który chcemy trzeba go co ok. 10-15 minut mieszać elektrodami i przetrzeć elektrody z tlenku srebra Czas w jakim wytworzy się 10ppm to około 45min.Wody takie dostępne na rynku wykazują początkowe ppm ok. 3 do 7 jak wynika ze wskazań generatora więc aby uzyskać srebro o wartości 10ppm z wody której stan początkowy jest 5ppm to trzeba takie srebro wytworzyć do wartości 15ppm wg wskazań urządzenia. Elektrody w zestawie mogą wystarczyć na ok 100 – 200 litrów srebra koloidalnego. Elektrody wraz z użytkowaniem ciemnieją ale nie zmienia to ich właściwości.

Dodam tylko że koszt jednego litra w aptece srebra 10ppm to ok. 100zł. Za 100 litrów trzeba by więc zapłacić 10000 zł


Generator fal mózgowych


Na temat owych fal napisano już sporo więc zainteresowanych tematem odsyłam do stron internetowych, które się tym zajmują.


Krótka charakterystyka każdego zakresu częstotliwości fal mózgowych:
- DELTA - częstotliwość fal mózgowych od około 0.5 do 4Hz (głęboki sen).
- THETA - częstotliwość fal mózgowych od 4 do 7Hz (usypiający, także płytki sen).
- ALFA - częstotliwość fal mózgowych od 7 do 14Hz (umysł obudzony, ciało uśpione).
- BETA - częstotliwość fal mózgowych od 14 do około 30Hz (całkowite rozbudzenie).


Częstotliwość wybieramy wchodząc na jedną z fal (delta, theta, alfa, beta) i ustawiamy wartość w Hz jednego kanału z danego przedziału oraz głośność. Oczywiście potrzebne są do tego słuchawki z gniazdem na małego jack 3.5 którego nie ma w zestawie. Regulacja głośności (strzałka w górę, strzałka w dół).


Przemiatanie


Funkcja przemiatania pozwala na wprowadzenie dowolnego przedziału wartości (częstotliwości) w obrębie którego stosowany będzie cykl, czyli wprowadzamy częstotliwość początkową i końcową takiego przedziału dla danego cyklu. Ustalamy dodatkowo przeskok oraz czas trwania każdej częstotliwości.


Powtórzenia


Powtórzenia służą do ponownego automatycznego włączenia już stosowanego programu od początku w ilości wybranej przez użytkownika. Dotyczą zarówno programów zapisanych jak i programów własnych.


Terapia wibroakustyczna


Urządzenie działa przy pomocy mikrowibracji i dźwięków na organizm. Zakres częstotliwości i amplitudy drgań zgodne są z mikrowibracjami występującymi w organizmie. W obszarze zaatakowanym chorobą przy zastosowaniu wibroakustycznych przetworników znacznie zwiększa się przepływ krwi i limfy. Podobną funkcję spełniają rosyjskie urządzenia do wibroakustyki.
Zakres częstotliwości to od 44Hz do 12000Hz w obydwu programach.
Różnica jest jedynie w charakterze zmian.
Każdą żądaną pojedynczą częstotliwość (np. 125Hz) na wibroakustycznych przetwornikach możemy uzyskać z poziomu RIFE.


Audio terapia


Generator jest wyposażony w standardowe gniazdo słuchawkowe jack 3.5, na którym dostępne są dźwięki o częstotliwościach poszczególnych zabiegów. Działają ze wszystkich poziomów ( RIFE, CLARK, BACK ) i są stale wysyłane wraz z generowanym programem ale dopiero od momentu wpięcia słuchawek. Układ posiada możliwość uśpienia kanału nieużywanego, co ma duże znaczenie w urządzeniach zasilanych bateryjnie.


Ustawienia


W tej opcji możemy ustawić różne parametry urządzenia tj:
- Czas pracy RIFE : standardowo używa się 3min, regulacja od 1min do 5h
- Czas pracy CLARK : standardowo używa się 7min, regulacja od 1min do 5h
- Czas przerwy CLARK : standardowo używa się 20min, regulacja od 1min do 2h
- Kształt sygnałów : do wyboru prostokąt, trójkąt, sinusoida
- Język : do wyboru polski lub angielski interfejs użytkownika
- Dźwięki : włączenie dźwięków / wyłączenie dźwięków
- Kolor podświetlenia : można uzyskać dowolny kolor oraz jasność


Ładowarka akumulatorów


Podczas pracy urządzenia na zasilaczu sieciowym mikrokontroler monitoruje stan akumulatorów i jeśli zachodzi taka potrzeba doładowuje je. Prąd ładowania jak i moment końca ładowania jest kontrolowany przez mikrokontroler tak aby był zgodny z zaleceniami producentów akumulatorów. Czas ładowania akumulatorów to ok. 10 godzin.
W urządzeniu zastosowano akumulatorki Sanyo Eneloop AA 2000 mAh o bardzo dobrych parametrach. Są to jedyne akumulatorki, które praktycznie w ogóle nie rozładowują się gdy nie są używane (85 % energii zachowuje po roku – jak podaje producent). Dzięki temu Eneloop jest pierwszym akumulatorkiem oferowanym w handlu w stanie naładowanym. Możliwość 1000 - krotnego ładowania i doładowania (jak podaje producent). Wysoka wydajność również przy niskich temperaturach do –10 °C. W testach ma pojemność równą ok. 1950 mAh. Niektóre akumulatorki o wysokich pojemnościach niestety nie mają tej która widnieje na opakowaniu (niektóre z nich przy 2700mAh mają rzeczywistą w testach 2000mAh, dodatkowo pojemność ta spada czasem do 1000mAh już po kilku cyklach rozładowania).
Generator sam włącza się po włożeniu wtyczki zasilacza i jeżeli zachodzi taka konieczność ładuje akumulatorki.

Nie zaleca się używania baterii zamiast akumulatorków.

Jeżeli istnieje taka konieczność nie wolno wtedy podłączać zasilania bo można spowodować uszkodzenie wewnętrznej ładowarki!


Generator VTF3 wyposażony jest w port mini USB do aktualizacji oprogramowania w przyszłości.

 

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMU PREZENTUJĄCEGO OBSŁUGĘ URZĄDZENIA

 
W skład zestawu wchodzą:
- Urządzenie generatora
- Elektrody rurkowe 2szt (komplet)
- Przewód do elektrod rurkowych 2szt (1,5m i 1m)t
- Akumulatorki AA 2000mAh 4szt (komplet)
- Przystawka do wytwarzania srebra koloidalnego 1szt
- Elektrody srebrne próba 999 (99,9% srebra) 2szt (komplet)
- Elektrody silikonowe 2szt (komplet)
- Przewód do elektrod silikonowych 1szt
- Przetworniki wibroakustyczne 1szt (komplet)

- Elektrody blachy pod stopy 1szt (para)
- Przewód do elektrod blach 1szt
- Zasilacz 1szt
- Instrukcja obsługi (po polsku), lista Rife 1389 programów, karta gwarancyjna


Pomimo zastosowanego zabezpieczenia prądowego sygnały z generatora VTF3 nie powinny oddziaływać bezpośrednio na ciało człowieka. Szczególnie istotne jest zachowanie ostrożności podczas użytkowania urządzenia przez osoby z rozrusznikami mięśnia sercowego oraz kobiet w ciąży. Producent ani też sprzedający nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody oraz skutki niestosowania się do powyższych zaleceń.
Generator częstotliwości VTF3 to generator przebiegów prostokątnych, sinusoidalnych i trójkątnych.

 

Galeria produktu

Produkty powiązane

Kuracja życia metodą dr Clark Kuracja życia metodą dr Clark

Książka ta to obszerne kompendium wiedzy na temat Zapperoterapii.

Napisana została w bardzo przystępny sposób przez twórczynię tej metody dr Huldę Clark.

Ponadto znajduje się tu obszerny opis przypadków chorobowych oraz ich pasożytniczego podłoża. st...

Cena: 47,00 zł

Opaski/elektrody nadgarstkowe do VTF3 Opaski/elektrody nadgarstkowe do VTF3

Opaski/elektrody na nadgarstki do generatora VTF3.
W zestawie kabel połączeniowy.
Komplet 2 szt.

Cena: 130,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Sklep internetowy Shoper.pl