Srebro koloidalne - rewolucja w leczeniu

Książki
27
PLN
Srebro koloidalne - rewolucja w leczeniu
Wysyłka w:
24 godziny
Cena: 27,00 zł
Cena netto: 25,71 zł
szt.

 

 Pierwsza w Polsce książka opisująca tak obszernie właściwości srebra.

 


Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu - dr Josef Pies

 

 

Rok wydania: 2011

Format: 145 x 205 mm

Liczba stron: 132

Oprawa: miękka

 

 

Dr Josef Pies - naukowiec, doktor biologii komórkowej i prezes firmy farmaceutycznej. Specjalista z dziedziny chorób układu krążenia, skóry i układu nerwowego. Autor licznych publikacji na temat zdrowia propagujący naturalne metody leczenia.

 

Już dziś każdy może poznać zaskakujące właściwości srebra koloidalnego zawarte w pierwszej publikacji na ten temat dostępnej na polskim rynku. Ten naturalny antybiotyk o szerokim spektrum działania to najskuteczniejsze lekarstwo niszczące nie tylko wirusy, bakterie i grzyby, ale też stanowiące Twój "dodatkowy system odpornościowy".

 

Coraz więcej ludzi sięga po ten uniwersalny środek, który do początku XX wieku miał w medycynie szczególne znaczenie. Zabija on bowiem z niezwykłą szybkością ponad 650 chorobotwórczych mikroorganizmów nie niszcząc przy tym dobroczynnej flory bakteryjnej organizmu.

 

W tej książce znajdziesz kompleksowe omówienie znaczenia srebra koloidalnego oraz informacje o jego działaniu.

Poznasz jego zastosowanie oraz zapoznasz się z licznymi spostrzeżeniami osób, które już korzystają z jego leczniczych właściwości.

 

Srebro koloidalne możesz stosować bez skutków ubocznych tak często występujących w przypadku popularnych leków w leczeniu m.in. zapalenia zatok, oskrzeli i płuc, grzybic, oparzeń i odmrożeń. Skraca ono także czas gojenia ran.

Możesz przyjmować je wewnętrznie, do płukania gardła czy jamy ustnej, jak również stosować zewnętrznie, bezpośrednio na skórę.  To idealne lekarstwo do stosowania zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

 

Zainteresowanie srebrem koloidalnym w ostatnich latach znacznie wzrosło. Przejawia się to nie tylko w zwiększeniu ilości prac naukowych, które potwierdzają działanie srebra, lecz także poprzez szybki rozwój nowych obszarów jego zastosowań.

Od teraz również polscy entuzjaści zdrowego życia i naturalnych metod leczenia mogą sięgnąć po to zapomniane przed laty panaceum.

 

Zacznij stosować srebro koloidalne, a skutecznie pozbędziesz się pasożytów i bakterii,

które dosłownie "zżerają Cię od wewnątrz".

 

wyd. Studio Astropsychologii

 

 

To pozycja obowiązkowa dla każdej osoby zainteresowanej poprawą swojego zdrowia.

 

 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Sklep internetowy Shoper.pl