Digital Silver Pulser (+ srebro koloidalne)

Digital ZAPPER i Silver
1565
PLN
Digital Silver Pulser (+ srebro koloidalne)
Wysyłka:
24 godziny
Cena: 1 565,00 zł
Cena netto: 1 272,36 zł
szt.

 

DIGITAL SILVER PULSER - PRAWDZIWA REWOLUCJA

 

 

Silver Pulser pomoże oczyścić krew z wirusów i wytworzy Srebro Koloidalne
 


Jest to drugie z urządzeń obok zappera, które jest uzupełnieniem rewolucyjnej metody pozbywania sie patogenów za pomocą prądów niskiej częstotliwości.

 

 

Digital Silver Pulser nie jest urządzeniem medycznym i należy je traktować wyłącznie jako sprzęt poznawczo edukacyjny

Nie zastępuje tradycyjnego leczenia

 

Zobacz na filmie jak prosta jest obsługa urządzenia 


 

 

DIGITAL SILVER PULSER


To Super Nowoczesne i zaawansowane urządzenie składające się z dwóch modułów połączonych w jednej obudowie.
Są to "Silver Maker" (urządzenie do produkcji srebra koloidalnego) i "Back Theraphy Blood Purifier" (urządzenie do oczyszczania Krwi).
 
Digital Silver Pulser - BACK THERAPHY BLOOD PURIFIER


 
 
Jest to urządzenie do oczyszczania krwi i narządów wewnętrznych ( z wyjątkiem treści jelit) z wirusów, bakterii, mikroorganizmów i pasożytów. Zastosowano tu rewolucyjną metodę zwaną "elektryfikacją krwi".
Stanowi ona alternatywę dla urządzeń medycznych (stacjonarnych i laboratoryjnych) wykorzystywanych w najnowocześniejszych szpitalach i jest oparta na tej samej zasadzie.

Różnica między Silver Pulserem a urządzeniami wykorzystywanymi w służbie zdrowia polega na tym, że krew poddawana obróbce elektrycznej przez Silver Pulsera nie musi być wcześniej pobierana i następnie wstrzykiwana do organizmu pacjenta (zabieg ten jest bolesny, kosztowny i zabiera dużo czasu istnieje również ryzyko zakażenia ).
Przy wykorzystaniu urządzenia Silver Pulser ten sam proces odbywa się zupełnie bez inwazyjnie i bezboleśnie, poprzez zastosowanie dwóch specjalnych elektrod umieszczonych na nadgarstku.
Metoda ta była wielokrotnie badana i jest wykorzystywana w nowoczesnych szpitalach i klinikach na świecie. Wyniki badań są jednoznaczne, a niezależni naukowcy udowadniają, że metoda wykorzystywana w Silver Pulser jest niesamowicie skuteczna całkowicie usuwając szkodliwe bakterie, wirusy i pasożyty.

 
Silver Pulser może być stosowany przy schorzeniach takich jak : nowotwór, stwardnienie rozsiane, AIDS, żółtaczka, wirusowe zapalenie wątroby, wirus ebola, chroniczne zmęczenie, candidoza i wiele wiele innych.


Funkcje modułu BLOOD PURIFIER w Digital Silver Pulser


Pulser - Beck 
- Cyfrowy moduł BLOOD PURIFIER sterowany procesorem i stabilizowany kwarcem.
- Funkcja TIMER -możliwość ustawienia czasu pracy od 1min do 180 min.
- Funkcja TEST - urządzenie po włączeniu samoczynnie testuje wszystkie funkcje i układy
- Funkcja ONE TOUCH SYSTEM - dzięki niemu ustawisz czas pracy szybko i prosto, przyciski przyspieszają zmianę wartości po przytrzymaniu.
- Graficzny wskaźnik poziomu naładowania akumulatorów
- Procesorowy system ładowania akumulatorów
- Wszystkie funkcje wyświetlane są na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym
- Możliwość regulacji napięcia wyjściowego nawet podczas zabiegu
- Wyświetlanie i odliczanie pozostałego czasu do końca zabiegu
- Funkcja oszczędzania akumulatorów - moduł BLOOD PUIFIER wyłącza się samoczynnie po 2 min. bezczynności
-Funkcja TEST MODE - służy do wykonania testu po pierwszych 3 tygodniach terapii (dokładny opis w instrukcji urządzenia )
- Sygnalizacja dźwiękowa oraz informacja na wyświetlaczu o zakończeniu zabiegu -Elektroniczna stabilizacja i regulacja napięcia wyjściowego
- Funkcja pamięci ostatnich ustawień czasu zabiegu (działa również po całkowitym wyłączeniu urządzenia)
- Dioda LED sygnalizująca faktyczny przepływ prądu przez ciało pacjenta w czasie zabiegu (jest to bardzo przydatna funkcja informująca o ewentualnym braku przepływu prądu np. przy niestykających elektrodach lub przerwie powstałej na kablu )
- Kształt i częstotliwość sygnału wyjściowego jest zawsze identyczna z zaprogramowaną wartością bez względu na obciążenie urządzenia ( w innych urządzeniach zmienia się ona w zależności od oporu właściwego pacjenta )
- Niekorzystny dryf częstotliwości w module BLOOD PURIFIER nie występuje nawet 7 zer po przecinku co daje mu jakość laboratoryjną
 
 


Digital Silver Pulser - SILVER MAKER


 
Wytwarzanie srebra koloidalnego nie było nigdy tak proste jak teraz.
Nowy Digital Silver Pulser przy pomocy modułu Silve Maker może w kilkanaście minut wytworzyć najwyższej jakości srebro koloidalne w strzeżeniu od 5 do 20 ppm.
Wystarczy umieścić srebrne elektrody w gniazdach na tylnej ściance Digital Silver Pulsera (zdjęcie powyżej) i postawić urządzenie na szklance z wodą destylowaną (zdjęcie poniżej).Elektrody srebrne dołączane do Digital Silver Pulsera wystarczają na wyprodukowanie około 250 litrów srebra koloidalnego o stężeniu 10 ppm.

 
 


 
 
Jest to urządzenie do produkcji najwyższej jakości Srebra Koloidalnego, spełniającego normy optymalnej wielkości cząstek srebra ( 1,5 - 5 nm. przy stężeniu od 5 do 20ppm ) oraz gwarantującego najwyższą jakość, skuteczność i bezpieczeństwo stosowania preparatu.

Wyprodukowanie srebra koloidalnego dzięki Digital Silver Maker jest bardzo proste i opłacalne.

 

Funkcje modułu SILVER MAKER w Digital Silver Pulser

 

Silver maker  - Cyfrowy moduł SILVER MAKER sterowany procesorem i stabilizowany kwarcem
- Funkcja TIMER - pokazuje czas trwania koloidacji i odlicza pozostały czas do zakończenia
- Funkcja TEST - urządzenie po włączeniu samoczynnie testuje wszystkie funkcje i układy
- Funkcja ONE TOUCH SYSTEM - dzięki niemu ustawisz dowolne stężenie koloidu od 5 do 20 ppm szybko i prosto
- Procesorowy system ładowania akumulatorów
- Graficzny wskaźnik poziomu naładowania akumulatorów
- Wszystkie funkcje wyświetlane są na wyświetlaczu w czasie rzeczywistym
- Wyświetlanie i odliczanie pozostałego czasu do końca koloidacji
- Funkcje oszczędzania akumulatorów - moduł SILVER MAKER wyłącza się samoczynnie po 2 min. bezczynności
- Sygnalizacja dźwiękowa oraz informacja na wyświetlaczu o zakończeniu koloidacji -Funkcja pamięci ostatnio ustawianego stężenia koloidu ( działa również po całkowitym wyłączeniu urządzenia)
- Dioda LED sygnalizująca prawidłowy przebieg procesu koloidacji - kolor zielony
- Dioda LED sygnalizująca brak przepływu prądu przez koloid (np. przy zbyt zaśniedziałych elektrodach) - kolor pomarańczowy
- Elektroniczny system przeciwzwarciowy
- System automatycznie wykrywa zwarcie elektrod (np. w skutek gromadzenia się osadu w czasie koloidacji lub przypadkowemu zwarciu ) automatycznie zatrzymuje odliczanie czasu i odcina napięcie od elektrod , uruchamia alarm dźwiękowy oraz zapala diodę LED - kolor czerwony
- Niekorzystny dryf częstotliwości w module SILVER MAKER nie występuje nawet 7 zer po przecinku co daje mu jakość laboratoryjną


Srebro koloidalne produkowane przy pomocy urządzenia Digital Silver Maker

ma działanie takie jak antybiotyk (zabija ponad 650 szczepów bakterii )

jednak nie ma żadnych skutków ubocznych.

WŁAŚCIWOŚCI SREBRA KOLOIDALNEGO


Potwierdzono, że srebro koloidalne wspomaga leczenie takich chorób, jak:
infekcje wirusowe - przeziębienie, katar, kaszel, grypa, zapalenie oskrzeli, zapalenie gardła, migdałków, opryszczka; zakażenia bakteryjne - angina, biegunka, gruźlica, zapalenie żołądka i jelit, zakażenia gronkowcami i paciorkowcami, świąd odbytu, zakażenia skóry typu liszaje, czyraki; zakażenia grzybicze i infekcje wywołane drożdżami - grzybice skóry, paznokci, stóp, grzybica pochwy, kandydoza jelit, płuc, zakażenia węzłów chłonnych; przewlekłe stany zapalne - zatok, jamy ustnej; łuszczyca i łupież - srebro koloidalne odkaża skórę, łagodzi stany zapalne i swędzenie; trudno gojące się rany, poparzenia (w tym słoneczne) - łagodzi infekcje i wspomaga szybką regeneracje uszkodzonych komórek; trądzik - srebro koloidalne łagodzi zewnętrzne objawy oraz oczyszcza organizm od wewnątrz, wspomagając usuwanie przyczyn tej dolegliwości.


Srebro koloidalne wspomaga nasz system odpornościowy, dzięki czemu działa profilaktycznie, ochronnie przed różnego rodzaju infekcjami. Co więcej, w wielu przypadkach powoduje nagły przypływ sił witalnych oraz usprawnia pracę mózgu, dlatego mogą stosować je osoby cierpiące na chroniczne zmęczenie.

Srebro koloidalne jest znakomitym środkiem, który działa pomocniczo przy odkażaniu i nie powoduje pieczenia.

Można nim przemywać skaleczenia, zadrapania, miejsca po ukąszeniach owadów oraz dezynfekować ręce, sprzęty kuchenne i sanitarne.
Warto też dodać, że: Rosjanie i Amerykanie na swych promach kosmicznych stosują systemy oczyszczające wodę oparte właśnie na srebrze koloidalnym, niektórzy właściciele basenów oczyszczają wodę srebrem koloidalnym, gdyż w przeciwieństwie do chloru nie podrażnia ono oczu i skóry, japońskie przedsiębiorstwa używają srebra koloidalnego do usuwania szkodliwego tlenku cyjanku i azotu z powietrza, Agencja Ochrony Środowiska oraz rząd Szwajcarii zatwierdziły filtry do wody zawierające srebro koloidalne do użytku w domach i urzędach.


OFICJALNY PROTOKÓŁ DR BOBA BECKA - pytania i odpowiedzi


Od jak dawna urządzenie Silver Pulser jest dostępne na rynku?


Od 1991r., kiedy zostało wynalezione przez dr Boba Becka, jako alternatywa dla urządzeń medycznych, w których ta sama technologia jest wykorzystywana w taki sposób, że krew jest pobierana od pacjenta, poddawana obróbce elektrycznej i następnie z powrotem wstrzykiwana do organizmu pacjenta (podobnie jak ma to miejsce w maszynach dializujących). Takie działanie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu, jest kosztowne i bolesne. Poza tym w ten sposób technologia pozostałaby niedostępna dla zwykłych ludzi i pod całkowitą kontrolą systemu służby zdrowia.

Skąd wiadomo, że to działa?


Ponieważ ta biotechnologia oparta jest na powtarzalnych badaniach laboratoryjnych dowodzących stałego, negatywnego wpływu prądu elektrycznego na mikroorganizmy wielu szpitalach na świecie prowadzone są regularne badania naukowe, w toku których z powodzeniem udowadnia się, że urządzenia typu Silver Pulser całkowicie usuwają wirusy i inne mikroorganizmy z organizmów pacjentów. Ponadto, wspólnota osób chorych na AIDS w Południowej Kalifornii głośno domaga się tych urządzeń ze względu na ich lecznicze oddziaływanie, po tym, jak pewna (około.15tys.) ilość pacjentów pozbyła się wirusa HIV i przekonała się o skuteczności tego urządzenia. Poza tym, autor, a także setki innych, dzięki temu urządzeniu wyzdrowiało z chorób wywoływanych przez wirusy.
Czy Silver Pulser jest bezpieczny?

Tak, zdecydowanie. Urządzenie to aplikuje prąd mniejszy niż popularne i stosowane na całym świecie jednostki TENS (jednostki do przezskórnej stymulacji nerwów prądem elektrycznym) zatwierdzone miedzy innymi przez AMA (Amerykańskie Towarzystwo Medyczne). Oczywiście, bezpieczeństwo stosowania tego urządzenia zależy od tego, aby pacjent nie używał ich dłużej i częściej niż to wynika z zaleceń. Istotne znaczenie ma także nie zażywanie ziół i leków w okresie innym, niż bezpośrednio po stosowaniu elektryfikacji.

 

Dlaczego muszę ograniczyć czas zażywania ziół i leków do czasu bezpośrednio po użyciu urządzenia do oczyszczania krwi?


Ponieważ podczas oddziaływania prądu elektrycznego komórki łatwiej wchłaniają związki chemiczne obecne w krwioobiegu (~20 x i więcej). Można tego uniknąć dając organizmowi dużo czasu (22-23 godziny) na usunięcie związków chemicznych z leków biorąc je natychmiast po każdej sesji. Wpływ prądu elektrycznego na komórki krwi jest obecny tylko wtedy kiedy przyłożone jest napięcie. Chodzi oto, że efekt wzmożonej wchłanialności występuje tylko w czasie zabiegu potem znika.

 

Czy zasada dotycząca zażywania leków jedynie po użyciu urządzenia jest zasadą niezłomną?


Nic nie jest niezłomne poza najwyższą miłością. Jeśli sądzisz, że twoja wątroba i nerki pracują odpowiednio i nie masz nic przeciwko piciu dużych ilości wody, możesz zażywać swoje leki rano i wieczorem i sprawdzić, jak się z tym czujesz. Oczywiście należy zacząć od zmniejszonej dawki, aby w przypadku, gdyby działanie to się nie sprawdziło, nie poczuć się zbyt źle. Należy zapewnić odpowiedni czas stosowania urządzenia do oczyszczania krwi zanim zacznie się zażywać lekarstwa raz lub dwa razy dziennie.

 

Jakie miałeś własne doświadczenia dotyczące tej zasady?


Zwykle sprawdzałem tą zasadę stosując silną chińską herbatę Yin. Po wypiciu 2 filiżanek herbaty przed zastosowaniem Silver Pulsera następowało złe samopoczucie w ciągu 2 godz. (bóle głowy, uczucie słabości, roztrzęsienie, nudności). Kiedy tę samą herbatę piłem natychmiast po użyciu Silvera moje samopoczucie pozostawało w normie.

 

Jakie są twoje zalecenia, aby mieć pewność, że organizm wyeliminował wszystkie zioła i leki w okresie 23 godz.?

 

Należy pić dużą ilość płynów sprzyjających oczyszczeniu, takich jak woda, soki owocowe i warzywne. Jeśli cierpisz na zbyt niską czynność nerek, powinieneś (powinnaś) uwzględnić elementy moczopędne w diecie, takie jak: arbuz, ogórek lub pietruszka. Pocenie się nie jest zalecane ze względu na to, że działa zbyt odwadniająco, choć pozwala na usunięcie toksyn ze skóry. Dobrze jest podskakiwać, ponieważ utrzymuje to w ruchu limfę.
Jaki jest najlepszy czas na stosowanie Silver Pulsera?

Ze względu na wysokie wchłanianie, najlepiej jest korzystać z urządzenia, kiedy we krwi jest najmniejsza ilość potencjalnie toksycznych produktów ubocznych metabolizmu. Dzieje się tak po przebudzeniu ze snu. Drugim najlepszym czasem jest moment tuż przed udaniem się na spoczynek.

Czy bezpośrednio przed użyciem urządzenia do oczyszczenia krwi należy także unikać ziół przyprawowych i napojów alkoholowych?


Tak. Należy także unikać wszelkich leków (włącznie z lekami przeczyszczającymi i środkami na bóle głowy), wysokich dawek witamin, witaminy A, D, beta karotenu, kwasu nikotynowego, czosnku, kofeiny i nikotyny. Jednakże sole i inne minerały są pomocne dla zachowania odpowiedniego przepływu prądu we krwi. Zaleca się stosowanie soli morskiej do każdego posiłku. Sól jest niezbędnym środkiem odżywczym i jest szczególnie potrzebna w gruczołach nadnerczy dla ich odpowiedniego funkcjonowania.

Czy stosowanie Silver Pulsera jest bezpieczne dla osób z elektrycznymi implantami (takimi jak rozrusznik serca)?


Urządzenie oczyszczające krew dostarcza prąd elektryczny do krwioobiegu. Prąd ten, jak każdy inny, wybiera drogę najmniejszego oporu. Kiedy obie elektrody są umieszczone na arteriach jednego nadgarstka, wtedy prąd zatacza pętlę przemieszczając się wzdłuż tętnic dłoni oraz ramienia, do łokcia, i z powrotem do nadgarstka. Tak więc oddziaływanie nie przekracza swoim zakresem łokcia, choć możliwe jest, że słaby prąd przedostanie się głównymi tętnicami w pobliżu kręgosłupa. Ze względu na istnienie tej możliwości, zalecam, aby osoby z implantami elektrycznymi umieszczonymi powyżej pasa stosowały elektrody urządzenia oczyszczającego krew na kostkach. Powodem takiego rozwiązania jest to, że tętnice obecne w kostkach obu nóg łączą się w dolnej części tułowia. Takie połączenie wyklucza możliwość przedostania się prądu ponad takie połączenie.

Czy są tacy ludzie, którym te urządzenie nie może pomóc?


Każdy jest nosicielem wielu bakterii i wirusów, usuwanych przez to urządzenie. Na przykład, w książce na temat zespołu przewlekłego zmęczenia stwierdzono, że 97% dorosłych osób jest nosicielami wirusa Epsteina Barr (EBV). System odpornościowy w stały sposób wydatkuje energię na kontrolowanie liczebności bakterii i wirusów na poziomie nie wywołującym choroby. Gdyby wszystkie te bakterie i wirusy wyeliminowano, tę energię można by skierować na procesy leczenia i budowy, zamiast na ochronę.

Czy mój partner (partnerka) także powinien (powinna) stosować urządzenie do oczyszczania krwi?


Tak. Sądzi się, że działanie takie zapobiega ponownemu zakażeniu wirusami, które mogą przenikać podczas pocałunków i stosunku seksualnego. Ale tylko w przypadku wirusów przenoszonych właśnie tą drogą.

Ile czasu dziennie trzeba poświęcić na korzystanie z urządzenia do oczyszczania krwi?

 

Silver Pulsera powinno używać się stopniowo zaczynając od 15 min i dochodząc do co najmniej 1 godz. dziennie. W przypadku znacznego osłabienia działalności układu odpornościowego lub słabego krążenia należy ten czas starać się wydłużyć do 2 godz. Tak postępować należy codziennie od 1 miesiąca do 2 miesięcy. Można całkowity czas podzielić na 2 lub 3 sesje dziennie.

Jakie są reakcje na oczyszczanie krwi?


Reakcje są standartowe jak przy wzmożonej pracy układu odpornościowego ; bóle głowy, zmęczenie, osłabienie itp. Średnio u przeciętnie zdrowej osoby mogą występować ok. 3 tyg. ale to wszystko zależy od ogólnego stanu nie tylko krwi a i organizmu. Po miesiącu stosowania urządzenia należy zrobić test stosując Silver Pulsera przez 3 godz. dziennie najlepiej 3 kolejne dni. i sprawdzić czy w wyniku takiego działania poczujemy się gorzej. Jeśli nie, zabiegi można zakończyć. Ludzie ze słabym układem odpornościowym lub zaburzeniem funkcji nerek lub wątroby zwykle wymagają znacznie dłuższego czasu stosowania urządzenia, niż czas zalecany.

A co z korzystaniem z Silver Pulsera w walce z przeziębieniami i grypą?


Po upływie normalnego okresu leczenia, układ odpornościowy pacjenta będzie silniejszy i będzie lepiej go chronił. W przypadku przeziębienia lub grypy najlepiej zastosować urządzenie przez 2 godz. zmieniając nadgarstek po godzinie. Zastosowanie takiej procedury niezwłocznie po zauważeniu objawów choroby, zapobiega jej pogłębieniu. Takie wirusy mają szybki cykl życiowy i wymagają dłuższego zastosowania Silver Pulsera, aby nie dopuścić do ponownych infekcji komórek przez kolejne ich pokolenia.

 


W zestawie z urządzeniem Silver Pulser ponadto:

- komplet srebrnych elektrod (99,99)
- kabel do elektryfikacji krwi
- opaska neoprenowa nadgarstkowa
- ładowarka sieciowa
- dokładna instrukcja w języku polskim

   

 

Digital Clark's Zapper oraz Digital Silver Pulser nie są urządzeniami medycznymi i należy je traktować wyłącznie jako sprzęt poznawczo edukacyjny
Nie zastępuje tradycyjnego leczenia


 


 
 
 
Lista schorzeń, które 'boją się' elektronicznych killerów:
 
 

ALERGIA

- u wszystkich alergików wykryto poważną inwazję owczej motylicy wątrobowej żyjącej w drogach żółciowych. By skutecznie i na trwałe pozbyć się alergii konieczne jest oczyszczenie wątroby i nerek z kamieni, unikanie pleśni oraz salmonelli. Łagodniejsze odmiany alergii zwykle powodowane są przez ludzka motylicę wątrobową (clonorchis).

ALZHEIMER

- chorobę Alzheimera wywołują pospolite przywry pochodzące z niedogotowanego mięsa i od naszych ukochanych zwierząt. Rozwijają się one w mózgu. Zagnieżdżają się tam również takie bakterie jak shigella. Odnajdywany jest również sporysz, który ma silne działanie psychogenne.

AMEBA

- jest wiele gatunków ameb mogących egzystować w ludzkim organizmie, endoamoeba gingivalis, endolimax nana, entamoeba i wiele innych. Wszystkie można zlikwidować przy pomocy generatora częstotliwości.

ANEMIA

- głównym powodem anemii jest robaczyca (patrz robaczyca).

ASTMA

- w 100% przypadków astmy obserwowana jest infekcja larwami glisty ludzkiej usytuowanej w płucach., Towarzyszy im bacteroides fragilis oraz wirus coxackie. Innymi pasożytami które występują w płucach jest Neagleria, endolimax, występują w płucach oraz przywra jelitowa, chilomastix, capitularia i wiele innych.

BEZSENNOŚĆ

- zawsze łączy się z poważna inwazją pasożytów, bakterii. Jest spowodowana przez produkty ich metabolizmu - głównie amoniak (skumulowany w mózgu). Aby wrócił zdrowy sen należy usunąć robaczycę.

BIEGUNKA

- jest sygnałem poważnej inwazji w jelitach, mogą je powodować pałeczki okrężnicy, salmonella, shigella, motylica wątrobowa, przywra trzustkowa, ameby, grzyby, glisty, owsiki, przywry jelitowe, chilomastix, capilaria i wiele innych.

BRODAWKI

- powodują je bakterie które rozwijają się w towarzystwie pasożytów takich jak owsiki, tasiemce, glisty lub przywry.

CHOROBY KOBIECE

- dolegliwości narządów płciowych są powodowane przez bakterie wirusy i pasożyty układu moczowo płciowego takie jak: dwoinka rzeżączki (neisseria gonovrhea) wirus opryszczki (herpes simplex) gardenella vaginalis, candida albicans, proteus vulgaris, trichomonas vaginalis (rzęsistek pochwowy), chlamydia i wiele innych.

CHOROBY SERCA, WIREŃCÓWKA

- najbardziej popularnym sprawca dolegliwości serca jest pasożyt żyjący w psim sercu dirofilaria i loa loa oraz wirus cytomegalii.

CHOROBY WENERYCZNE

- jest wielu sprawców tych schorzeń, miedzy innymi rzęsistek, campylobacter, chlemydia, gardenella, campylobacter, candida albiacans, herpes simplex 2, neisseria gonovrhea, tremponema palilidum i wiele innych.

CHRONICZNE ZMĘCZENIE

- wywołuje je wirus EBV jednakże zawsze idzie on w parze z dużymi pasożytami takimi jak przywry. Chroniczne zmęczenie może również wywoływać drożdżak candida.

CUKRZYCA

- w trzustce wszystkich osób cierpiących na cukrzycę znaleźć można przywry z rodzaju eurytrema pancrealicum.

CYSTA

- mogą ja wywoływać duże pasożyty np. Przywry, bakterie z rodzaju gadnerella, rzeżączka, syfilis. Cystę jajnika może wywoływać wiele rodzajów zanieczyszczeń jeśli usuniemy pasożyty i przestaniemy dostarczać organizmowi zanieczyszczeń cysta się wchłonie.

DEPRESJA, DEPRESJA MANIAKALNA

- przyczyna depresji tkwi w infekcji mózgu małymi robakami obłymi (obleńcami). Nie może on wówczas wytwarzać wystarczającej ilości neurotransmiterów, bądź zachować między nimi równowagi. Glista kocia i psia (Ascaris), włosień kręty (Trichinella) i węgorki (Strongyloides). Przypadkom depresji zawsze towarzyszą bakterie z rodziny Schigella.

ENDOMETRIOZA GRUCZOLISTOŚĆ

- powodem są przywry jelitowe lub owcza motylica wątrobowa gnieżdżące się w macicy. Gdy te przetrą szlak do macicy za nimi podąża wiele innych pasożytów: glista ludzka, motylica wątrobowa, Eurytrema. Tam gdzie są duże pasożyty wkrótce pojawiają się mniejsze. Wszystkie wprowadzają bakterie i wirusy. Gruczolistości zawsze towarzyszy Gardenella.

GRONKOWIEC

- Staphylococcus, paciorkowiec Streptococcus. Powodują wiele dolegliwości: infekcje w jamie ustnej, bóle mięśni, stawów, infekcje gardła, uszu, płuc, wrzody, choroby serca, sztywność kolan i choroby skóry i wiele innych dolegliwości.

GRUŹLICA

- powoduje ją prątek gruźlicy mycobacterium tuberculosis.

GRYPA

- wirusem wywołującym grypę jest infuenza. Wiele przypadków tzw "grypy" powodują bakterie z rodziny salmonella i shigella.

GRZYBICA, CANDIDA, DROŻDŻYCA, KANDYDOZA

- najczęściej spotykany u człowieka jest bielnik biały (Candida albicans). Każdy z nas ma ich trochę w układzie pokarmowym, ale kiedy ich rozwój wymyka się spod kontroli mamy do czynienia z zakażeniem drożdżakowym. Powoduje ono wiele różnych dolegliwości patrz program 7. Innym grzybem rozwijającym się na skórze jest Tinea, wywołuje grzybicę, np. świąd krocza.

HIV, AIDS

- bez infekcji przywrami jelitowymi nie możesz zarazić się wirusem HIV, zawsze występują razem. Pomocna w rozwoju infekcji jest pleśń oraz mikotoksyna zearalenon. Po zlikwidowaniu wszystkich stadiów rozwoju pasożytów wirus HIV znika w ciągu 2 godzin. Wyleczenie AIDS zależy od usunięcia benzenu z ustroju i powstrzymania jego dalszego wchłaniania.

LAMBLIA

- Giardia można ja łatwo usunąć (3 minuty) przy pomocy generatora częstotliwości.

ŁUSZCZYCA EGZEMA

- przyczyną tej dolegliwości są nicienie z rodziny Ascaridadae. Wytwarzane przez nie substancje chemiczne są wysoce uczulające i mogą wpływać na stan skóry. Ponieważ zwierzęta zakażają się nimi bez przerwy w rodzinach gdzie zwierzęta trzymane są w domu choroba ta przybiera postać chroniczną.

MIĘŚNIAKI

- powodują je przywry, które zakładają swoje kolonie w macicy, oraz motylica wątrobowa i gardenella.

MIGRENA, BÓLE GŁOWY

- najczęstszymi przyczynami są nicenie z rodziny strogyloididae, salmonella, shigella, E. Coli, gronkowce i paciorkowce.

MOCZENIE NOCNE, NIETRZYMANIE MOCZU

- problem szybko rozwiązuje likwidacja bakterii osłabiających więzadła oraz likwidacja schistomy, glisty i innych pasożytów przenoszących bakterie.

NADCIŚNIENIE

- jeśli przyczyną jest schorzenie serca to powodują je te same pasożyty, które wywołują schorzenia serca (patrz choroby serca).

NADŻERKA

- szyjki macicy najczęściej powodowana jest urazem mechanicznym, kontaktem ze środkami chemicznymi lub procesem chorobotwórczym np. Drożdżycą. Często jest tez zejściem innego wykwitu: pęcherzyka, pęcherza lub krosty, którymi może być spowodowany bakteriami lub wirusami przenoszonymi drogą płciową (patrz choroby kobiece).

OPRYSZCZKA

- do rodziny wirusów wywołujących opryszczkę należą wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex, HSV) 1 i 2, (Epsteina-Barra EBV), półpaśca i ospy wietrznej (Varicella zoster), (Cytomegalovirus CMV).

OSŁABIENIE ODPORNOŚCI

- przyczyn jest wiele, jedną z nich jest drożdżak candida i wszelkiego rodzaju pasożyty które są nosicielami bakterii i wirusów.

OWSIKI

- Owsica (enterobiasis, oxyuriasis) czyli zakażenie pasożytem jelitowym o nazwie Enterobius.

PADACZKA EPILEPSJA

- przyczyną zawsze są małe larwy glisty ludzkiej (Ascaris) usadowione w mózgu. Razem z nim przenoszą się Bacteroides fragilis, które z kolei są wystarczająco duże by pomieścić tysiące wirusów. Dwa znane wirusy występujące z glistą to coxackie B1 i coxsackie B4. Sporysz, grzyb jest zawsze spotykany w przypadku ataków padaczki.

PLEŚNIAWKI

- powoduje je candida albicans.

PÓŁPASIEC

- (Herpes Zoster) wspólna przyczyną ospy wietrznej i półpaśca (Herpes Zoster) jest wirus (Varicella zoster), ale jest jeszcze jeden sprawca, który powoduje namnażanie tego wirusa, to glista (Ascaris).

PROSTATA

- sprawcami wszelkich schorzeń prostaty są glisty ludzkie oraz motylica wątrobowa, oraz występujące wraz z nimi bakterie i wirusy rezydujące w gruczole krokowym.

PRZEKWITANIE, KLIMAKTERIUM, MENOPAUZA

- objawy menopauzy nie są naturalnym stanem, powodują je z pewnością zaburzenia hormonalne i one właśnie nie są normalne. Powodują je drobnoustroje, np. proteus, salmonella, neisseria, treponema, chlamydia, gardenella, campylobacter itd.

RAK, NOWOTWÓR, GUZ

- są chorobami wyleczalnymi ponieważ wywołują je pasożyty. Zlikwiduj je a powstrzymasz ich rozwój. Winowajcą jest ludzka przywra jelitowa (Fasciolopsis buskii)

REUMATYZM, ARTRETYZM, GOŚCIEC

- w zapaleniu kości i stawów zawsze mamy do czynienia z bakteriami, które pozostają w złogach i atakują stawy. W przypadku zapalenia reumatoidalnego bakterie pochodzą od pasożytów, których zarodki rezydują w tych stawach. Są to małe obleńce glisty tęgoryjce, węgorki i włosienie.

ROBACZYCA

- choroba wywoływana przez pasożyty zwierzęce żyjace w jelitach takie jak tasiemce, glisty, tęgoryjce, włosogłówki, owsiki, włośnie, pierwotniaki.

STAN ZAPALNY

- jest powodowany przez szereg różnych pasożytów i towarzyszących im bakterii, które są odpowiedzialne za stany bólowe.

STWARDNIENIE ROZSIANE STWARDNIENIE ZANIKOWE BOCZNE

- choroby te powodują przywry które docierają do mózgu lub rdzenia kręgowego i tam się rozmnażają. Kolejnymi sprawcami są Shigella i Nocardia, Clostridium tetani (laseczka tężca), gronkowce i paciorkowce.

SZUM W USZACH, BÓLE USZU

- powodują je bakterie streptococus pneumoniaae oraz inne gronkowce i paciorkowce. Aby na stałe pozbyć się tych dolegliwości należy wykluczyć aspirynę i inne salicylany, które są pożywką dla tych bakterii.

ŚWIERZB

- wywołują go świerzbowce sarcoptes. Jest on nosicielem adenowirusa przeziębienia.

TRĄDZIK

- wywołują go węgorki, nicienie i glisty oraz bakterie odżywiające się produktami gruczołów łojowych. Innym sprawcą jest włosień trichinella. By pozbyć się trądziku na stale należy oczyścić z patogenów narządy i krew (by nie dochodziło do infekcji).

ZESPÓŁ CANDIDA

- Zespół Candida wywoływany jest nadmiarem grzybów typu candida

 
      
Źródło: Merlin


 
 

 

 
   
 
Zamów już TERAZ

Za przesyłkę zapłacisz „0” złotych.
(przy wpłacie na konto)


  
Na terenie Warszawy BEZPŁATNY dowóz urządzeń.
 

Produkty powiązane

Digital Clark's Zapper (25) + Digital Silver Pulser  -  wersja LUX + KSIĄŻKA Digital Clark's Zapper (25) + Digital Silver Pulser - wersja LUX + KSIĄŻKA

Najbardziej rozbudowana wersja - LUX

Digital Clark's Zapper ( Zapper + Generator + 25 programów) + Digital Silver Pulser

Książka "Kuracja życia" w zestawie

Cena: 2 869,00 zł 3 453,00 zł

Digital Clark's Zapper + Generator + 25 programów Digital Clark's Zapper + Generator + 25 programów

Najbardziej zaawansowany , profesjonalny Zapper + Generator + 25 Programów w jednym!!!

 

 

Cena: 1 699,00 zł

Kuracja życia metodą dr Clark Kuracja życia metodą dr Clark

Książka ta to obszerne kompendium wiedzy na temat Zapperoterapii.

Napisana została w bardzo przystępny sposób przez twórczynię tej metody dr Huldę Clark.

Ponadto znajduje się tu obszerny opis przypadków chorobowych oraz ich pasożytniczego podłoża. st...

Cena: 47,00 zł

Srebro koloidalne -  rewolucja w leczeniu Srebro koloidalne - rewolucja w leczeniu

 Pierwsza w Polsce książka opisująca tak obszernie właściwości srebra.


Srebro koloidalne. Rewolucja w leczeniu - dr Josef Pies

 

Już dziś każdy może poznać zaskakujące właściwości srebra koloidalnego zawarte w pierwszej publikacji na ten temat dostępnej na polskim rynku. Ten naturalny antybiotyk o szerokim spektrum działania to najskuteczniejsze lekarstwo niszczące nie tylko wirusy, bakterie i grzyby, ale też stanowiące Twój "dodatkowy system odpornościowy".


Cena: 27,00 zł

Opinie o produkcie (0)

Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu Transferuj.pl, do wyboru jest aż 35 banków

Sklep internetowy Shoper.pl