Producenci

Zaloguj się

Certyfikat SSL

Płatności/dostawy/zwrot

Poniższe informacje dotyczą zamówień realizowanych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.


Dokładny koszt wysyłki jest widoczny w koszyku podczas zamawiania produktów.

Koszty dostawy zależą od wybranego przez Państwa sposobu płatności oraz wagi produktu:

1. Wpłata na konto

- przesyłka Pocztą Polską (ekonomiczna) - od 12,00 zł

- GRATIS od kwoty 199 zł (przesyłka ekonomiczna)

- przesyłka Pocztą Polską (priorytet) - od 17,00 zł

- Paczkomaty Inpost - od 11,00 zł (GRATIS od kwoty 199 zł)

- przesyłka kurierska: 17,00 zł - (GRATIS od kwoty 2000 zł)

2. Pobranie

- przesyłka Pocztą Polską - ekonomiczna : 15,00 zł (bez względu na wagę)

- przesyłka Pocztą Polską - priorytetowa : od 17 zł

- przesyłka kurierska: 20,00 zł

3. Odbiór osobisty

- bez dodatkowych kosztów (gotówka lub przelew elektroniczny).

Czas dostawy:

Dostawa firmą kurierską

W przypadku 90% nadawanych przesyłek czas dostawy to 1 dzień roboczy. Przesyłka dociera do odbiorcy na drugi dzień po jej nadaniu. Może się jednak zdarzyć, że przesyłka dotrze w ciągu 48 godzin z powodu np. awarie samochodu, korki, warunki atmosferyczne, błędy ludzkie.

Opóźnienie dostarczenia przesyłki może nastąpić także w przypadku nieobecności adresata pod wskazanym adresem dostawy przesyłki.

Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej. Podając uzyskany od nas numer przesyłki możecie Państwo uzyskać więcej informacji o przesyłce. Przesyłki można także śledzić na stronach internetowych firm kurierskich. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej z którą warto kontaktować się telefonicznie.

Dostawa Pocztą Polską

W przypadku większości przesyłek jest to od 2 do 7 dni. Niestety, zdarzają się przypadki znacznych opóźnień w dostawach. Poczta udostępniła narzędzie informatyczne do monitorowania paczek: http://sledzenie.poczta-polska.pl/ co może być przydatne dla naszych klientów.

Czas realizacji / dostępność towaru

Czas realizacji zamówienia wynosi zazwyczaj od 24 godzin do kilku dni.

Termin wysyłki

Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie naszego stanu magazynu, spodziewanych dostaw, stanach magazynów naszych dostawców a także informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na mnogość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tą informację, możliwe jest zarówno skrócenie jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. Jeśli czas realizacji ulegnie wydłużeniu zostaniecie Państwo o tym poinformowani drogą mailową lub telefoniczną.

Stan magazynu - uaktualnianie

Należy pamiętać, że pomiędzy momentami aktualizacji informacji o stanach magazynowych prowadzimy sprzedaż, a klienci składają nowe zamówienia. Istnieje pewne prawdopodobieństwo, że możesz zamówić produkt, którego kilku klientów zamówiło chwilę wcześniej co wyczerpało zapas magazynowy. Zdarza się to rzadko, ale może mieć miejsce. Jeśli dany produkt będzie w danej chwili niedostępny zostaniecie Państwo o tym poinformowani drogą mailową lub telefoniczną.

O czym należy pamiętać?

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego potwierdzenia. Zamówienia potwierdzamy niezwłocznie, w 80% przypadków jest to krócej niż 4 godziny robocze od momentu złożenia zamówienia (pracujemy 9:00 - 18:00 od poniedziałku do piątku). Brak możliwości kontaktu z klientem w sprawie jego zamówienia może wydłużyć czas realizacji.

 • Zamówienia składane w nocy oraz w dni wolne od pracy rezerwują towar w magazynie dopiero w momencie potwierdzenia zamówienia.
 • Podawany przewidywany czas wysyłki zamówienia na dany produkt nie stanowi elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 • Kurierzy są pracownikami firm kurierskich/przewozowych . Nie mamy bezpośredniego wpływu na jakość pracy poszczególnych kurierów, możemy jedynie składać skargi na opóźnienia z winy kurierów czy innych przewoźników.

Wyjaśnienie oznaczeń czasów realizacji (dni robocze)

 • 24 godziny - Towar w magazynie. Możliwość wysyłki w 24 godziny.
  Koniecznie przeczytaj powyżej jak działa nasza aktualizacja stanów magazynowych.
 • 48 godzin - Towar w magazynie.Możliwość wysyłki w 24 godziny.
 • 3 dni - Brak towaru w naszym magazynie. Sprowadzamy go w 2-3 dni robocze.
 • 4 dni - Brak towaru w naszym magazynie. Sprowadzamy go w 3-4 dni robocze.
 • 5 dni - Brak towaru w naszym magazynie. Dostawa towaru zazwyczaj odbywa się w ciągu 5 dni.
 • do 14 dni - Brak towaru w naszym magazynie. Dostawa towaru zazwyczaj mieści się w okresie 2 tygodni.
 • zapytaj o dostępność - Brak w magazynie. Możliwość sprowadzenia pod zamówienie.
  Czas realizacji zależny od dostępności u dostawców, zazwyczaj ok 2 tygodni.
 • zapowiedź - Nowy produkt. Jeszcze nie jest znana cena, a termin wprowadzenia do sprzedaży jest niepotwierdzony.
 • koniec modelu (wyprzedany) - Brak w magazynie. Model produktu wyprzedany. Możliwe, że nie będzie już kolejnej dostawy.

Uwaga!

Informacja o dostępności towaru (czasie realizacji) nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY (ZWROTY)


Prawo odstąpienia od umowy

1. Klient będący Konsumentem, który zawarł Umowę sprzedaży, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

2. Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia Towaru w posiadanie przez Klienta. Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu. Oświadczenie można złożyć na formularzu, którego wzór został zamieszczony przez Sprzedawcę na Stronie Internetowej Sklepu pod adresem:Formularz odstąpienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
Klient może odstąpić od Umowy sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie o odstąpieniu za pośrednictwem formularza udostępnionego na stronie internetowej pod adresem: Elektroniczny Formularz odstąpienia. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Sprzedawca niezwłocznie potwierdza Klientowi otrzymanie formularza złożonego za pośrednictwem strony internetowej.


3. W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.

4. Jeśli Klient złożył oświadczenie o odstąpieniu od Umowy sprzedaży zanim Sprzedawca przyjął jego ofertę, oferta przestaje wiązać.

5. Sprzedawca ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Klienta o odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić mu wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszt Dostawy. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od Klienta do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia przez Klienta dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

6. Jeżeli Klient korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.

7. Klient ma obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpił od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na adres Sprzedawcy przed upływem tego terminu.

8. W wypadku odstąpienia Klient ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.

9. Jeśli ze względu na swój charakter Towar nie może zostać w zwykłym trybie odesłany pocztą, Sprzedawca informuje Klienta o kosztach zwrotu rzeczy na Stronie Internetowej Sklepu.

10. Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

11. Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba, że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

12. Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje Klientowi będącemu Konsumentem w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Prosimy nie odsyłać zwracanego towaru "za pobraniem"
WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY


(formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

– Adresat : SUMANI Jarosław Grzelak, ul. Osmańczyka 18/404, 01-494 Warszawa, tel.: 727 989 727, e-mail: info@skarbnicazdrowia.pl

– Ja/My..................................................................................................................................

niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy(*) umowy dostawy następujących rzeczy(*) umowy o dzieło polegającej na wykonaniu następujących rzeczy(*)/o świadczenie następującej usługi(*)

….........................................................................................

…..........................................................................................

….............................................................................................

– Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*) : …........................................................................

– Imię i nazwisko konsumenta(-ów): …............................................................................

– Adres konsumenta(-ów) : …..........................................................................................

….......................................................................................................................................

– Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej):

….........................................................................................................................................

– Data : ….............................................(*) Niepotrzebne skreślić.

>> POBIERZ FORMULARZ <<Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka »

Sposoby Na Ból

Newsletter Skarbnicy

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Płatności on-line

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost
Sklep internetowy Shoper.pl